Nasze atuty

1. Tworzymy kameralną, rodzinną i serdeczną atmosferę.
  2. W naszym przedszkolu każde dziecko jest wyjątkowe i kochane.
  3. Mamy doświadczenie w dbaniu o wysoka jakość edukacji małych dzieci, najbardziej wymagających „klientów” pod słońcem.
  4. Mamy doświadczoną , wykwalifikowaną  i troskliwą kadrę, zajęć dodatkowych uczą nauczyciele ze specjalnym w danej dziedzinie wykształceniem.
  5. Wspieramy dzieci w ich dążeniu do samodzielności, szanujemy ich autonomię.
  6. Zachęcamy dzieci do swobodnego wyrażania próśb i oczekiwań, wspieramy w dążeniu do posiadania własnego zdania  na każdy temat.
  7. Uczymy jak radzić sobie w różnych sytuacjach.
  8. Obserwujemy dzieci i pomagamy im rozwijać ich zainteresowania i talenty.
  9. Posiadamy własny plac zabaw.
  10. Rodzice w naszym przedszkolu nie płacą za zajęcia dodatkowe.
  11. W przedszkolu organizowane jest wiele spotkań z ciekawymi ludźmi reprezentującymi różne grupy zawodowe, wycieczek, koncertów, pokazów, przedstawień różnych teatrów za co również rodzice nie płacą
  12. W przedszkolu organizujemy w ramach wpisowego naszym podopiecznym urodzinki gdzie zapewniamy tort urodzinowy, upominek od przedszkola a także nasze przedszkolaki dostają od dzieci książeczkę zrobioną z rysunków swoich rówieśników, którzy w ten dzień specjalnie wykonują je dla solenizanta.