Oferta

SAM_1085Przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.00 do 17.00 z wyjątkiem świąt i dni ustawowo wolnych od pracy.
Istnieje możliwość dłuższej pracy przedszkola.
Opłaty w przedszkolu są następujące:

1. Wpisowe  250 zł – w ramach wpisowego organizujemy dziecku urodzinki z tortem i upominkiem od  przedszkola,dziecko dostaje również książeczkę zrobioną z rysunków innych dzieci,które w ten dzień specjalnie robią je dla solenizanta.
  2. Czesne 280 zł
  3. Dzienna stawka żywieniowa wynosi  9,50 zł -gwarantujemy dzieciom bardzo dobre wyżywienie, jadłospis jest dostosowany do potrzeb małego dziecka,tak by wszystkie niezbędne składniki odżywcze znalazły się w diecie.
  4. Dzieci maja zagwarantowane trzy posiłki dziennie.Posiłki są nielimitowane.
    • śniadanie
    • obiad
    • podwieczorek
  5. Jeżeli dziecko zgłasza potrzebę dodatkowego posiłku po podwieczorku -otrzymuje również taki posiłek / zawsze pytamy dzieci czy nie są głodne i czy nie chcą jeszcze coś zjeść /, podobnie jest z napojami.
  6. Zajęcia dodatkowe  są bezpłatne.
  7. Wyjazdy dzieci na wycieczki na teranie Lublina, spotkania z zaproszonymi gośćmi, koncerty, przedstawienia,wystawy,bale,prezentacje i inne atrakcje takie jak garncarstwo,spotkania z pieskiem wyszkolonym w dogoterapii, Happyland tzn .sala zabaw z kulkami,która odwiedza przedszkole są również bezpłatne.

Codzienne zajęcia jak też zajęcia dodatkowe przedstawiają się następująco :

• realizacja podstawy programowej
  • rytmika
  • taniec
  • logopedia  z diagnostyką dziecka
  • akademia teatralna
  • akademia plastyki zajęć manualnych
  • akademia muzyczna metodą Carla Orffa
  • akademia liczenia
  • akademia ciszy i relaksu
  • akademia ruchu
  • akademia savoir-vivre / umiejętność zachowania się w sytuacjach dnia codziennego/